استخدام آذربایجان غربی

آخرین اخبار استخدامی و کاریابی آذربایجان غربی

استخدام آذربایجان غربی

آخرین اخبار استخدامی و کاریابی آذربایجان غربی

۵ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

ضمن آرزوی موفقیت تیم وبلاگ استخدام آذربایجانغربی خدمت شرکت کنندگان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ داوطلبان گرامی در زمان های مقرر جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود به نشانی ذکر شده در اطلاعیه مراجعه نمایند

  • زمان دریافت کارت آزمون : 19 لغایت 23 آذر 96
  • زمان آزمون :24 آذر 96

بدینوسیله به اطلاع داوطلبین آزمون استخدامی بهورزی می رساند، آزمون فوق روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۲۴ راس ساعت ۱۱ صبح به نشانی: ارومیه، خیابان رسالت، جنب فوریتهای پزشکی استان، ستاد دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

ضمناً داوطلبین گرامی می توانند از روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۱۹ لغایت پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۳ با مراجعه به مرکز بهداشت شهرستان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که بهمراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز آزمون الزامی بوده و از ورود آندسته از داوطلبین که کارت ورود به جلسه آنان فاقد عکس ممهور شده توسط مرکز بهداشت شهرستان باشد جلوگیری بعمل خواهد آمد.

همچنین به همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه در روز آزمون الزامی می باشد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۶ ، ۱۳:۴۰
مدیریت

داوطلبین محترم گروه پرستاری (پرستار، اتاق عمل و هوشبری) آزمون شرکتی مورخ ۲۴/۰۶/۹۶ می توانند جهت دریافت کارنامه نهایی خود با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری اقدام نمایند. ضمنا به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق(صرفا گروه پرستاری ) می رساند که جهت تکمیل مدارک درخواستی طبق برنامه زمانبندی شده به آدرس شرکت طرف قرارداد مراجعه نمایند.

  • زمان مراجعه : 13 لغایت 18 آذر 96

برای مشاهده اطلاعیه پذیرفته شدگان گروه پرستاری کلیک کنید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۶ ، ۱۳:۳۷
مدیریت

شرکت آرامش سازان امین در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش نگهبانی و حراست از تاسیسات برق و با استناد به مجوز صادره از مراکز ذیربط، تعداد ۵۳ نفر از آقایان را از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به صورت قرارداد موقت کارگری جذب می نماید.
شرکت مهساب آرتا نیرو در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش اپراتوری  پست های فشار قوی و فوق توزیع و با استناد به مجوز صادره از مراکز ذیربط، تعداد ۵۹ نفر از آقایان را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقاطع کاردانی برق و کارشناسی مهندسی برق، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به صورت قرارداد موقت  کارگری جذب می نماید.

یادآوری: زمان شروع ثبت نام در آزمون استخدامی صنعت برق آذربایجان ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۶ می باشد و اطلاع رسانی از طریق سایت www.aherc.ir صورت خواهد گرفت.

آگهی جذب نیروی اپراتوری                                      آگهی جذب نیروی نگهبانی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۶ ، ۱۳:۳۴
مدیریت

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ هم اکنون لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران فعال شد.

برای دریافت کارت شرکت در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال1396 کلیک کنید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ آذر ۹۶ ، ۱۳:۱۸
مدیریت

به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت می رساند با توجه به وقوع زلزله غرب کشور و به منظور مساعدت به داوطلبان مناطق مذکور، ثبت نام آزمون استخدامی تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 4/9/96 تمدید گردید.

فارغ التحصیلان رشته "مهندسی مدیریت پروژه" (کدهای 3242 و 2133) می توانند در رشته امتحانی "مهندسی صنایع" نیز در آزمون ها شرکت نمایند.

تذکر: بدیهی است مدت یاد شده به هیچ عنوان تمدید نمی گردد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ آذر ۹۶ ، ۱۳:۱۵
مدیریت